Društvo harfistov Slovenije
Slovenščina English

4. Mednarodno tekmovanje

REZULTATI TEKMOVANJA / COMPETITION RESULTS


KATEGORIJA / CATEGORY A

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
A Emanuele Raviol zlata / golden 1. nagrada / 1st Award 
A Dominika Anna Głowacka zlata / golden 1. nagrada / 1st Award , KELTSKA HARFA / CELTIC HARP
A Ajda Nina Vivod zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award 
A Mirjam Kotar zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award
A Mina Jakovljević zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award, KELTSKA HARFA / CELTIC HARP
A Zarja Javh Dobernik zlata / golden  
A Maria Gigova zlata / golden  Priznanje za umetniški vtis / Award for the artistic impression
A Beatrice Kastelic zlata / golden  
A Monja Kobler zlata / golden  
A Zoja Kopitar zlata / golden  
A Michal Majkowski zlata / golden  
A Victoria Markova zlata / golden  
A Aleksandra Mohorko zlata / golden  
A Vita Živa Pečak zlata / golden  
A Gala Perhavec zlata / golden  
A Giovanna Alessandra Prodan zlata / golden  
A Nina Ravničan zlata / golden  
A Andreja Šadl zlata / golden  
A Lara Bevk srebrna / silver  
A Vida Boškin srebrna / silver  
a Bojana Bozhilova srebrna / silver  
A Camilla Capuzzo srebrna / silver  
A Filippo Craglieto srebrna / silver  
A Dora Franolić srebrna / silver  
A Erica Gerin srebrna / silver  
A Julija Kovač srebrna / silver  
A Ana Kovačič srebrna / silver  
A Nina Iussa Kumer srebrna / silver  
A Alicja Kurek srebrna / silver  
A Pina Levar srebrna / silver  
A Lili Minkov srebrna / silver  
A Lana Pačnik srebrna / silver  
A Lana Ravničan srebrna / silver  
A Veronika Štrekelj Istinič srebrna / silver  
A Aja Urlep srebrna / silver  
A Dunja Vašica srebrna / silver  
A Kaja Vogrinčič Bizjak srebrna / silver  
A Lia Bajec bronasta/ bronze  
A Alma Gerbec bronasta/ bronze  
A Liliana Gliwicz bronasta/ bronze  
A Manja Kodrič bronasta/ bronze  
A Paweł Pasternak bronasta/ bronze  
A Brina Sinur bronasta/ bronze  
A Mima Stevanović bronasta/ bronze  
A Zoja Li Založnik bronasta/ bronze  
A Ivanka Žaberl bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY B

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
B Evelien Vaneysendeyk zlata / golden 1. nagrada / 1st Award
B Alexandra Bidi zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award)
B Leto Križanič Žorž zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award)
B Irina Pejoska zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award
B Anais Vaupot zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award
B Sara Bajc zlata / golden  
B Mateja Bobnar Radenković zlata / golden  
B Stefano Boccia zlata / golden Priznanje za umetniški vtis / Award for the artistic  imression
B Zoja Đorđević zlata / golden  
B Dominika Kastelic zlata / golden  
B Karin Kopušar zlata / golden  
B Josipa Krajina zlata / golden  
B Jernej Mišič zlata / golden  
B Marija Pletikosič zlata / golden  
B Katrijn Sette zlata / golden  
B Brina Zamrnik zlata / golden Priznanje za izvedbo obvezne skladbe / Aword for the perfecz performance of obligaroey piece
B Petra Barišić srebrna / silver  
B Una Dejanović srebrna / silver  
B Elisa Giola srebrna / silver  
B Milica Horvat srebrna / silver  
B Polona Lavrinšek srebrna / silver  
B Nina Petrič srebrna / silver  
B Katarina Polšak srebrna / silver  
B Taja Rijavec srebrna / silver  
B Eleonora Savio srebrna / silver  
B Julija Temlin srebrna / silver  
B Gabriela Hodžić bronasta/ bronze  
B Veronika Mikuš bronasta/ bronze  
B Mia Rain bronasta/ bronze  
B Žan Gal Rožer bronasta/ bronze  
B Maša Strajnić bronasta/ bronze  
B Ellen Široka bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY C

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
C Brin Bernatović zlata / golden 1. nagrada / 1st Award
C Živa Krajnc zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award
C Marika Cecilia Riedl zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award
C Veronika Ćiković zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award
C Aleksandra Petrović zlata / golden  
C Swantje Janne Wittenhagen zlata / golden  
C Marija Zoroja zlata / golden  
C Jana Čubrilović srebrna / silver  
C Bilka Peršič srebrna / silver  
C Verona Rapuc srebrna / silver  
C Cansu Sezal srebrna / silver Priznanje za najboljšo izvedbo sodobne skladbe / Aword for best performed contemporary piece
C Alba Brundo bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY D

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
D Teresa Emilia Raff zlata / golden 1. nagrada / 1st Award 
D Lara Hrastnik zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award 
D Naja Mohorič zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award
D Iva Dimitrijević zlata / golden Nagrada društva harfistov Slovenije / The Slovene harp associationn award
D Marianne Hofman zlata / golden  
D Johanna Schellenberger zlata / golden  
D Emilija Đorđević srebrna / silver  
D Jan Gorjanc srebrna / silver  

KATEGORIJA / CATEGORY E

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
E Se Young Hwan zlata / golden  
E Veronika Villany priznanje / competition plaquette  

KATEGORIJA / CATEGORY F

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
F Jernej Mišič zlata / golden 1. nagrada / 1st Award

PREGLED PRIZNANJ ŽIRIJE IN POSEBNIH NAGRAD / JURY AND SPECIAL AWARDS OVERVIEW

Kategorija / Category ; Prizanje / Award Tekmovalec / Competitor Nagrada / Award
A ; Priznanja žirije / Jury award Maria Gigova PRIZNANJE ZA UMETNIŠKI VTIS /
AWARD FOR THE ARTISTIC IMPRESSION
B ; Priznanja žirije / Jury award Stefano Boccia PRIZNANJE ZA UMETNIŠKI VTIS /
AWARD FOR THE ARTISTIC IMPRESSION
B ; Priznanja žirije / Jury award Brina Zamrnik PRIZNANJE ZA IZVEDBO OBVEZNE
SKLADBE / AWARD FOR THE
PERFORMANCE OF OBLIGATORY PIECE
C ; Priznanja žirije / Jury award Cansu Sezal PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO IZVEDBO
SODOBNE SKLADBE / AWARD FOR BEST
PERFORMED CONTEMPORARY PIECE
D ; Posebna nagrada / Special award Iva Dimitrijević NAGRADA DRUŠTVA HARFISTOV
SLOVENIJE / THE SLOVENE HARP
ASSOCIATION AWARD
C ; Posebn nagrada / Special award Brin Bernatović NAGRADA GLASBENE ŠOLE VELENJE /
THE VELENJE MUSIC SCHOOL AWARD

 


Sponzorji tekmovanja